Annonce

Eredan iTCG forums move. You can find them at this adress: http://forums.eredan.com/index.php.

Eredan GT forums stay here, the same for the old Eredan iTCG forums who pass in read only.

Les forums d'Eredan iTCG ont déménagés. Retrouvez-les à cette adresse : http://forums.eredan.com/index.php.

Les forums d'Eredan GT restent ici, ainsi que les anciens forums d'Eredan iTCG qui y seront toujours en lecture seule.

#1 01-08-2011 14:49:55

Alp
Staff Feerik
Lieu : izmir
Site Web

Haftanın anketi : Yeni ve eski eğitim

İyigünler,
İşte yeni bir sohbet konusu. Aşağıdaki kuralları okuyup, uyduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.
Bu konu bir hafta boyunca açık kalacaktır.
Soruların cevaplamadan önce gerektiği kadar düşünürseniz seviniriz. Yarım saat, yarım gün ya da bir gün bekleyin okur okumaz, lütfen cevaplamayın. Düşüncenizi en iyi özetleyen ve biz ekibin severek okuyacağı cevaplar vermeye çalışın.

Bu hafta Yeni ve eski eğitim hakkında ki fikirlerinizden konuşmak istedik.

Yeni eğitimin eskisine göre olan veya eksik olan gözlemlediğiniz iyi ve kötü yanlarını, ya da beğendiğiniz veya beğenmediğiniz yanlarını belirtebilirsiniz.

Yapıcı ve olumlu yorumlarını bekliyoruz.

Ciddi olmayan, saldırgan ve kırıcı bütün yorumları sileceğimizi hatırlatırız : burada amacımız yeni değerler yaratarak, gruplar hakkında görüşlerinizi almak.
İşte sizlere fikir verebilecek bir kaç örnek, her soruya cevap vermek zorunda değilsiniz ve istediğiniz kadar konuyu detaylayabilirsiniz :

- Eredan'ın yeni ve eski eğitimini biliyor musunuz ? Hangisini tercih ediyorsunuz ?

- Sizce oyuna başlamadan önce eğitim çok mu uzun sürüyor ? Ya da çok mu kısa ? İyi yapılmış mı ? Ya da hiç mi beğenmediniz ?
- Size göre eredan eğitiminde neler ilginç ?

- İyi anlatılmayan ya da iyileştirilmesi gereken bir veya bir çok bölüm var mı  ? Varsa hangileri ve neler yapılabilir ?

Eğer sormadığımız ama düşündüğünüz başka görüşelriniz varsa bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.
Eredan iTCG hakkında ustaca ya da amatör fikirlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Menfaat için el etek öpmeyeceksin !

Pied de page des forums