Annonce

Eredan iTCG forums move. You can find them at this adress: http://forums.eredan.com/index.php.

Eredan GT forums stay here, the same for the old Eredan iTCG forums who pass in read only.

Les forums d'Eredan iTCG ont déménagés. Retrouvez-les à cette adresse : http://forums.eredan.com/index.php.

Les forums d'Eredan GT restent ici, ainsi que les anciens forums d'Eredan iTCG qui y seront toujours en lecture seule.

#1 18-07-2011 16:05:06

Alp
Staff Feerik
Lieu : izmir
Site Web

Haftanın anketi : Klanlar

İyigünler,

İşte yeni bir sohbet konusu. Aşağıdaki kuralları okuyup, uyduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.
Bu konu bir hafta boyunca açık kalacaktır.
Soruların cevaplamadan önce gerektiği kadar düşünürseniz seviniriz. Yarım saat, yarım gün ya da bir gün bekleyin okur okumaz, lütfen cevaplamayın. Düşüncenizi en iyi özetleyen ve biz ekibin severek okuyacağı cevaplar vermeye çalışın.

Bu hafta Klanlar ve oyuna getirdiği etkileri hakkında sohbet açmaya karar verdik.

Klanlar hakkında olan fikirlerinizi öğrenmek istiyoruz, böylece oyunda olan yerlerini daha değerli kılarak, görüşlerinizi oyuna ekleyebiliriz.

Yapıcı ve olumlu yorumlarını bekliyoruz.

Ciddi olmayan, saldırgan ve kırıcı bütün yorumları sileceğimizi hatırlatırız : burada amacımız yeni değerler yaratarak, gruplar hakkında görüşlerinizi almak.

İşte sizlere fikir verebilecek bir kaç örnek, her soruya cevap vermek zorunda değilsiniz ve istediğiniz kadar konuyu detaylayabilirsiniz :

- Hangi klanları tanıyor ve hangisini seviyorsunuz? ?

- Belirli bir klana bağlı olarak oynuyor musunuz ? Eğer bağlı değilseniz, birine katılmak istermisiniz ?

- Klanlara ait değişik oyun fonksiyonlarının olması gerektiğini düşünüyor musunuz ? Eğer cevabınız evetse hangi araçlar ya da nasıl olmalı ?

- Klanlarla ilgili olarak neyi ilginç buluyorsunuz ?

- Her hangi bir (ya da bir çok) klanın kötü yönetildiğini düşünüyor musunu ? Daha iyi olması için neler yapılabilir ?

- Son olarak, Eredan'da klanların varlığını artırmak için sizce ne yapılabilir ?

Eğer sormadığımız ama düşündüğünüz başka görüşelriniz varsa bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.
Eredan iTCG hakkında ustaca ya da amatör fikirlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Menfaat için el etek öpmeyeceksin !

#2 18-07-2011 17:39:25

flaruz1
Maître des cartes

Re : Haftanın anketi : Klanlar

Alp a écrit :

İyigünler,

- Hangi klanları tanıyor ve hangisini seviyorsunuz? ?

(Kotoba ve paralı askerleri çok iyi tanırım.Aralarından kotoba'yı tercih ederim.Nedeni ise avcı türü kartları olduğu için

- Belirli bir klana bağlı olarak oynuyor musunuz ? Eğer bağlı değilseniz, birine katılmak istermisiniz ?

(Genel olarak bağlı bir klan olmasada kotoba'yı tercih ederdim.)

- Klanlara ait değişik oyun fonksiyonlarının olması gerektiğini düşünüyor musunuz ? Eğer cevabınız evetse hangi araçlar ya da nasıl olmalı ?
(Çok iyi olur diye düşünüyorum.Örneğin bunu bir alan/bölge kartları ile yapılabilir..Ormanlık alan kartı ile Avcı türü  kartların puanları artarken diğer rakibin klanına göre dezavantajı olabilir..Ama ben bunu yine mevcut oyun sistemi için örnek verdim.Fonksiyon olayı biraz daha geniş bir konu..Ben avcı türünden vereyim.Avcıların kartları(hareket kartı ve eşya) ve kahramanları   kapalı olarak gösterilebilir...Karşı takım bu kartları göremez.. Her 3 tur sonra kahramanları yerlerini değiştirebilir...RAkip takım  böylece  zayıf kahramanı  yada mevki sırasına göre secemeyecek..İşi şansa gelecek.Biraz abartılı olmuş olabilir.((:  )

- Klanlarla ilgili olarak neyi ilginç buluyorsunuz ?
....

- Her hangi bir (ya da bir çok) klanın kötü yönetildiğini düşünüyor musunu ? Daha iyi olması için neler yapılabilir ?

(Evet mesela kotobalar çok kötü yönetiliyor.Bu nedeni ise item(eşya) ağırlık olmasıdır.Bunun yanı sıra diğer klanlarda eşya kullanabiliyor.Bu klana daha çok hareket kartı gerekir diye düşünüyorum. Paralı askerler neden var hiç anlamadım desem doğru söylemiş olurum.(: Çünkü bir klanın yanına koymak için çok kasmak gerekir..Paralı askerli bir klan destesi çıkarmak imkansız gibi birşey..)

- Son olarak, Eredan'da klanların varlığını artırmak için sizce ne yapılabilir ?

(Ülke yada çoğrafi mit'lerinden örnek alabilirler...Ben summon(çağırma) türü bir klan olmasını çok isterim.Bu nasıl olabilir diye sorarsanız karakterlerin(kahramanların) atak savunma ve zeka olmadan(yada zekasına göre summon çağırma) summon'larla bunu destekleyerek 3 tur yada anlık hareket kartları ile oynanabilir...Umarım anlatabilmişimdir.(:  )

Dernière modification par flaruz1 (18-07-2011 18:01:13)

Jayane Fan

#3 21-07-2011 15:02:07

Alp
Staff Feerik
Lieu : izmir
Site Web

Re : Haftanın anketi : Klanlar

Fikirlerin için sağol flaruz1 smile
hemen iletiyorum...

Menfaat için el etek öpmeyeceksin !

Pied de page des forums